Ogłoszenia duszpasterskie

Pisarzowice, 16.12.2018


III Niedziela Adwentu    Przed nami ostatni tydzień Adwentu, bezpośrednie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W tym przygotowaniu, proponujemy spowiedź świętą. 

Dzień spowiedzi  - piątek, 21 grudnia,  od godziny 8.00. Przyjedzie ośmiu księży. 

Przed południem spowiadamy do 11.00 godziny,  przerwa o 9.30. 

Po południu od 14.00 do 17.00, przerwa o godz. 15.15. Po spowiedzi świętej zachęcamy do przyjęcia Komunii świętej, będzie rozdawana przy ołtarzu 

co 15 minut.

       

W środę na Mszę świętą o godz. 17.00 zapraszamy dzieci klasy III z rodzicami na poświęcenie medalików, po Mszy świętej w salce  spotkanie z rodzicami.


W ubiegłą niedzielę na potrzeby Kościoła na Wschodzie złożyliście 2357,00 złotych. Bóg zapłać !


Akcja Katolicka wpłaciła na Fundusz Obrony Życia 2600,00 zł, jest to dochód minionego  roku z prowadzonej w salce pod chórem  sprzedaży zniczy. Dowód wpłaty jest na tablicy ogłoszeń.


Prowadzimy akcję Caritas – Wigilijne dzieło pomocy dzieciom – zachęcamy do zakupu wigilijnych świec Caritas Polska. Bóg zapłać paniom z Zespołu Charytatywnego za poświęcony czas przy rozprowadzeniu świec.


Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła: w poniedziałek i w sobotę . Zwracamy się uprzejma prośbą do firm w parafii o wykonanie dekoracji na Boże Narodzenie.